ÚSPĚŠNÝ TRENÉR

Jak nakopnout svůj business a začít správně podnikat


Článek o knize

10 věcí, které se dozvíte v knize:


Jak si stanovit cíle
S jakou klientelou chcete spolupracovat
Jak si sestavit ceník
Jak získat klienty
Jak si udržet své klienty
Jak komunikovat a vystupovat před lidmi
Jak na sociální sítě
Jak by měly vypadat webové stránky
Jak být finančně nezávislý
Jak se z toho nezbláznit
Koupit E-Book

za 499 Kč

 

Ukázka z knihy

Pro koho je kniha určena


Pro všechny trenéry, kteří mají zájem posunout své podnikání na další úroveň, ale i pro všechny, co uvažují, že se na cestu osobního trenéra vydají.


O AUTOROVI


Jmenuji se Martin Toman a živím se jako osobní trenér. Sportuji od dětství. V 5 letech jsem se začal věnovat motokrosu a také jsem 5 let dělal taekwon-do. Ve svých 13-14 letech jsem poprvé vstoupil do posilovny, ale vše pro mě byla naprostá neznámá. Nevěděl jsem, jak mám na jakém stroji cvičit, jak se cvičí biceps, natož nějaký mrtvý tah. Začal jsem chodit pravidelně, abych zlepšil sílu a fyzickou kondici pro motokros.

Na střední škole se to ale vše zlomilo. Cvičení se pro mě stalo prioritou a se vším ostatním jsem skončil. Začal jsem si hlídat stravu, pravidelně chodil cvičit a brzy se dostavily první výsledky. Jakmile vidíte první výsledky toho všeho, stává se z toho posedlost. Není to jen o jedné dietě, nebo o jednom měsíci nabírání. Je to životní styl, který vás baví a naplňuje. Svoje vysněné tělo nepostavíte za jeden den, ani za týden. Je to cesta, která nikdy nekončí!


Dozvědět se víc

ÚSPĚŠNÝ TRENÉR

Jak nakopnout svůj business a začít správně podnikat


Koupit E-Book