Hlavní důvody, proč ženy nedosahují své vysněné postavy

Hlavní důvody, proč ženy nedosahují své vysněné postavy

Sepsal jsem, hlavní důvody, proč ženy nedosáhují své vysněné postavy. Mám převážne na tréninkách ženy, takže se se s tím setkávám denno denně a vždy je to jeden z těchto bodů.

Holky, nebojte se cvičit s činkama, nebude z vás chlap. Naopak se krásně zformujtete. To, že některé ženy cvičí s činkama a vypadají jako chlapy, není činkama, ale anabolikama 😀 Kardio vám k pevné postavě nestačí. Pokud budete chodit hodiny kardia na páse, ano zhubnete. Vodu, možná trochu tuku a především i svaly. Nebojte se jídla, jezte hodně, hodně zdravého jídla. Čím více se hýbete, tím větší máte výdej. Omezte všechen junkfood, kfc, mekace, dortíčky. Neznamená to, že si to už nikdy nemůžete dát, to samozřejmě ano, ale musí vždy převažovat ta zdravá strava. (80/20) Tělo není popelnice, tak se k němu tak nechovejme.

Kašlete na váhu a ukliďte ji do skříně. Řiďte se zrcadlem. Svaly jsou těžší než tuk, tzn. že když budete cvičit, můžete vážit více, protože vám tuk půjde dolu a svalová hmota nahoru. Dále Když cvičíte danou partii, snažte se procítit sval, který cvičíte. Není to jen o tom, naházet tam co nejvíce opakování, ať to mám rychle zasebou. Pořádně procítit, zatínat a nebát se jít za hranu bolesti. Pak sval teprve pracuje!

 

Comments are closed.