Motivace jako životní motor

Motivace jako životní motor

Dnes trochu z jiného soudku..

Kdo je vaší největší motivací v tom, co právě děláte?
Pro mě je to právě těchto 6 lidí. Lidé, kteří ovlivňují můj každodenní život, jak ve cvičení, bussinessu, komunikaci s lidmi, aniž by o tom věděli.

V krátkosti představím:

1. Christian Guzman – zakladatel úspěšné sportovní značky Alphalete, Alphalete gym, UP energy, investor MyoDetox … Je mu pouhých 24 let a vše začalo tím, že ve svém pokoji na koleji, začal natáčet videa na Youtube, jak správně cvičit, stravovat se, apod. V jednom ze svých videí mi doslova vyrazil dech tím, že prodal svoje Lamborgini Aventador, Ford Raptor a Ferrari 458 Italia, se slovy.. že to jsou jen materiální věci, které si už užil a nepotřebuje je k životu. Kdo tohle sakra řekne v jeho věku? Klobouk dolu!

https://www.instagram.com/christianguzmanfitness/

2. Randall Pich – zakladatel značky oblečení LIVE FIT, která má miliardové obraty. Začínal jako osobní trenér, měl malý obchod se sk8 oblečením.

https://www.instagram.com/randall_pich/


3. Gary Waynerchuck – nebo-li Gary Vee, zakladatel Wayner Media, Wayner Sports, investor (facebook, snapchat, uber) Co víc říct.. Kdykoliv si pustim jeho videa, začne mě ihned mrazit a jsem nabitý energií do všeho, co si zrovna usmyslím!

https://www.instagram.com/garyvee/

4. Dwayne THE ROCK Johnson – zakladatel společnosti Seven Bucks Production, světoznámý herec, bývalý wrestler.. Za mě neuvěřitelně silná osobnost! Díky němu si udržuji neustálou disciplínu, ve všem!

https://www.instagram.com/therock/

5. Amanda Bucci – bussiness coach, instagram influencer. Ta holka to má v hlavě prostě srovnaný! Ví, co chce a jde si zatím! Nic víc, nic míň.

https://www.instagram.com/amandabucci/

6. Conor McGregor – hvězda MMA.. Líbí se mi Conorův příběh, jak se z ničeho, dostal až na vrchol! Před 4 lety, neměl ani na zaplacení daní a dnes??! Jak řekne, tak udělá! A takový lidé mě neuvěřitelně inspirují a ukazují nám, že když si něco usmyslíme a věříme v to celou svojí osobou a makáte pro to, tak se to potom stane! Ať jde o cokoliv v životě.

https://www.instagram.com/thenotoriousmma/


Myslím, že je důležité najít si své „idoly“ Nasměřují nás totiž na cestu, kterou chceme jít a motivují nás k tomu, abychom cíle dosáhli!

A kdo inspiruje tebe?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.